Kan grubuna göre perhiz teklifleri

Kan grubuna göre perhiz : Kan grubuna göre perhiz yapın ve zayıflayın!
Yaptığınız her perhiz sonrası verdiğiniz kilolar fazlasıyla size geri mi dönüyor? ÖYLEYSE kan grubunuza göre bir beslenme tasarısıyla fazla kilolara veda faktörün vakiti!
Bugüne kadar karşınıza çıkan bütün perhiz programlarına, bütün arkadaş tavsiyelerine uyduğunuz halde fazla kiloları vücudunuzdan def edemediniz. Öyleyse etkin bir yol uygulamanın tam vakiti!
Kan grubunuzu biliyor musunuz? Bu size tabii yolla ve tesirli bir şekilde kilo vermede yardımcı olacak.

0 GRUBU

0 grubu kana sahip olanların metabolizmaları oldukça yavaş çalışır. Bu yüzden önünüze gelen her yiyeceği yemeden önce bir daha düşünün. Bir başka söylemle, yanınızdaki arkadaşınız cipsleri ve çikolataları gramını hesap etmeden yiyebilir belki, fakat ne yazık ki aynı şey sizin için geçerli değil.

Kırmızı et sizin için iyi bir besin, zira Omega3 açısından zengin. Tabii sebze yemeyi katiyen savsaklamamalısınız. Her öğününüzde kesinlikle sebze bulundurun.

Natürel tatlı olarak meyveleri seviyor olabilirsiniz fakat meyvenin dozunu kaçırmamanız gerektiğini bilin. Zira, vücudunuz şekeri depolamaya yatkın. Aynı şey, süt ve süt ürünleri için de geçerli. Kilo vermek veyahut eriştiğiniz kiloda kalmak istiyorsanız bu besinlerden aldığınız miktara çok dikkat edin.

Teklifimiz:

Metabolizmanız yiyecekleri oldukça yavaş nasihatiyor. Bu yüzden perhizinizi sporla kombine faktörüz gerekiyor. Unutmayın, yürüyüş ve yüzme en tesirli egzersiz biçimleri.

A GRUBU

A grubu kana sahip olanlar, strese en yatkın grubu oluşturuyor. Stres, yeme alışkanlıkları ve tabii kilo üzerinde oldukça tesirli bir öğe. Zira stres, ağız tadınızı bozmanın yanı sıra yediğiniz besinleri doğru sindirmenize de mani olur.
Hayvansal ürünleri tüketmede biraz kesintiye gitmelisiniz. Ancak, katı bir sebze perhizine girmeniz gerektiğinden de söz etmiyoruz. Ne de olsa proteine de ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan proteini somon gibi yağlı balıklar, baklagiller, soya, kabuklu yemişler, kahvaltı gevreği ile meyve ve sebzelerden edinin.

Teklifimiz:

Yeni beslenme programınızı deşarj olma teknikleriyle kombine etmek daha fazla kilo vermenize yardımcı olur. Yoga ve meditasyon bunun için iyi bir metot.

B GRUBU

Bu kan grubunda da tıpkı A grubundaki gibi, stres, kilo almayı veyahut vermeyi etkiler. Fakat yeniden de bahtlısınız. Zira kan grubunuzun pozitif tarafları hiç azımsanmayacak kadar çok. Diğer kan gruplarına göre laktoz müsamahası en yüksek olan kan grubu, B. Bu yüzden günlük süt ve süt ürünleri tüketiminiz ile ilgili kaygı etmenize gerek yok. Tabii ölçüyü fazla kaçırmamakta yarar var.
Metabolizmanız yiyecekleri oldukça kolay sindirme özelliği taşıyor. Et, balık, süt ve süt ürünleri, baklagiller, kabuklu yemişler, kahvaltı gevreği ve sebzelerin sindiriminde zorluk çekmiyorsunuz. Ancak, yediğiniz tavuk miktarına dikkat etmelisiniz. Çünkü metabolizmanızın tavuğu hazmetme konusunda çok da iyi olduğunu söyleyemeyiz.Teklifimiz:
Her öğününüzde iyi protein kaynaklarını tükettiğinizden, bol miktarda sebze ve küçük porsiyon karbonhidrat yediğinizden emin olun.
AB GRUBUAB grubu kana sahip olanların talihli olduklarını söylemeliyiz. Çünkü sizler hem A hem de B grubundakilerin faydalı taraflarına sahipsiniz. Vücudunuzun sesine kulak verdiğiniz sürece istediğiniz her şeyden yeme hakkına sahipsiniz. Ancak unutmayın, her iki grubun da diyet kısıtlamalarıyla baş etmek zorundasınız.
Bakliyatlar, soya ve balık gibi kolay sindirilebilir proteinlerden bol miktarda tüketebilirsiniz. Ancak, yağlı et tüketiminize bir kısıtlama getirmelisiniz. Süt ve süt ürünleri tüketiminizi azaltmalı ya da mayalı olanlarını seçenek etmelisiniz. Ve tabii yeterli miktarda sebze tükettiğinizden de emin olmalısınız.Teklifimiz:
Kilo kontrolü için, aldığınız kalori miktarını azaltmalı, daha küçük porsiyonlu öğünleri tercih etmelisiniz. Ancak, öğün saatlerinizin her gün aynı vakitlere eşit düşmesine de önem vermelisiniz. Az ama sık yemek, her vakit iyidir.

Arma WEB Agency - SEO & Web Tasarım Hizmetleri