Su Deposu İmalatında Hijyenik Ürünler Üretmekteyiz

Su Deposu İmalatında Hijyenik Ürünler Üretmekteyiz

Su deposu çeşitleri, küçük sektörlerden büyük imalatçılara kadar, hemen her kesimden esnafın kullandığı hijyenik ürünlerdir. Su tankı çeşitleri, su depoları, plastik su tankları ve Poliüretan su deposu çeşitleri gibi ürünlerle hizmetinizdeyiz. Krom nikel ve fiber depolar da tercih edilebilmektedir.

Krom nikel ile beraber günümüz teknoloji ile birlikte, plastik depolar, gıda uyumlu olarak üretilmektedir. Food Grade ( gıda güvenliği) ile uluslararası izin belgesi ile son derece hijyenik sıvı gıda depoları üretilmektedir. Eskiden, Plastik su deposu çeşitleri, yosunlanır ve kirlenirdi. Bu nedenle, günümüz teknolojisi ile üretilen depoların temizlenme ve yosun tutmama özelliği vardır. Aradığınız hijyenik depoları temin edebilirsiniz. Polyester su deposu çeşitleri de tercih edilmektedir.

Temiz Su deposu çeşitleri ile gıda güvenliği olan depolarımız, rahatlıkla temizlenir. Endüstriyel, tarım ve kimya sektöründe kullanılan su depoları, işin boyutuna göre genişlik kazanmaktadır. Dik su deposu, yatay su deposu, turşu depoları, dikdörtgen su depoları, poliüretan toprak altı su deposu ve yosun tutmayan özellikleri ile depo çeşitleri satılmaktadır.50-25 000 litre arasında üretilebilen depolar, süt fabrikaları için de özel olarak üretilebilmektedir.

Kimya sektöründe de kullanılan depolar, plastiğin bütün asit çeşitlerine dayanıklı olması nedeni ile daha çok tercih edilmektedir. Kimyasal maddeler, metal kaplar içerisinde durmazken, incecik plastik kaplarda bile rahatlıkla durmaktadır. Bu nedenle, Su tankı çeşitleri ve kimyasal sıvılar için kullanılan su depoları poliüretan veya plastik olarak üretilmektedir.

Üretilen su depoları, gıda için olduğu zaman, uluslararası Food Grade (gıda geçerliliği) sertifikası alması gerekir. Bu nedenle, ürünlerimizde gerekli olan bütün sertifikalar alınmıştır. İzin anında ve kullanılan bütün hammaddeler, izinli ve sertifikalıdır. Plastik su deposu çeşitleri içinde sektörünüze uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde, Su deposu fiyatları, deponun çeşidi ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Sektörünüze uygun su depolarını Su deposu fiyatları kategorisinde uygun fiyata alabilirsiniz. Hızlı sipariş olanakları ile en kısa zamanda su deposu adresinize gönderilmektedir. Standart ürünlerimiz yanında, kişiye özel ürünlerde vardır. Kişiye özel ürünler, daha çok, yapılacak işe göre dizayn edilmektedir.

Bu nedenle, hemen hemen bütün sektörden imalatçı ve esnaf, istedikleri boyutta su deposu ve su tankı çeşitlerine ulaşabilirler. Eksi su depoları ve su tankları, temizlenme bakımdan kötü depolar ve tanklardır. Yosun ve kir tutar ve bunların temizlenmesi de oldukça zordu. Bu nedenle, günümüz teknolojisi ile üretilen depo ve tanklar, temizlenebilen ve yosun tutmayan çeşittendir.

Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>
Arma WEB Agency - SEO & Web Tasarım Hizmetleri