İstanbul Kısa Dönem Araç Kiralama

Kiralık bir araç kullanıyorsanız ve herhangi bir sebepten dolayı kaza meydana gelmişse bu durumda yapmanız gerekenler vardır. Araç kiralandığında aslında en çok korkulan durum kiralık araç ile kaza yapmaktır. Eski zamanlarda bu gibi durumlarda araç kiralayanlar oldukça zor durumlar yaşayabilmekteydi. Ancak günümüzdeki araç kiralama hizmetleri sayesinde bu durum oldukça kolay bir şekilde atlatılabilmektedir. İstanbul kısa dönem araç kiralama ile aldığınız araç ile kaza yaptığınızda ilk yapmanız gereken kazanın tutanağını tutmaktır. Haklı veya haksız konumda olun kaza yapılan araçlar arasında tutanak kesinlikle tutulmalıdır. Böyle durumlarda polis çağırarak polisin de tutanak tutmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken ilk iş ise kiralama şirketi ile görüşmektir. Kurumsal firmalar bu konular müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmemektedir.

Kurumsal firmalar kaza yapan müşterileri için hemen yeni bir araç temin etmektedir. Kaza yapan araç firma bağlantıları ile servise çekilmekte ve müşteriye yeni aracı teslim edilmektedir. Burada araçlar sigortalı olduğu için hasarlar sigorta kapsamında karşılanmaktadır. Kaza yapan kişinin dikkat etmesi gereken konu ise alkollü araç kullanmamış olmaktır. Eğer alkollü araç kullanma sonucunda kaza meydana geldiyse bu durumda herhangi bir sigorta işlemi gerçekleştirilememektedir. İstanbul kısa dönem araç kiralama hizmetleri alırken aynı zamanda ek kasko almakta bu tür durumlarda oldukça önemli olmaktadır. Ek kasko alında kaskonun belirttiği tutarlara kadar herhangi bir rapor tutmadan kasko oluşabilecek zararları karşılamaktadır.

İstanbul kısa dönem araç kiralama konusunda kurumsal bir firmadan hizmet almak istiyorsanız Replease hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Sizlere araç kiralama konusunda İstanbul’da en iyi hizmeti veren firmamız sayesinde her zaman sorunsuz araç kiralamanın keyfini sürebilirsiniz. Araç kiralama işlemlerini gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Önceki Yazı << Sonraki Yazı >>
Arma WEB Agency - SEO & Web Tasarım Hizmetleri