Alkolsüz Oteller

untitled-1İslami oteller, Müslümanlığın şartlarına riayet edilerek oluşturulan tatil otelleridir. Oteller buna göre tasarlanmış; her sosyal donatısıyla, yemeklerden içecek servislerine kadar bu konseptte hizmet vermektedir. Mutfağında sadece helal gıda sertifikasına sahip gıdaların kullanıldığı İslami otellerin mutfağında ve hiçbir donatısında alkollü içecek bulunmamaktadır.

Alkolsüz oteller de denilen İslami otellerde, çocuklarınız sizin yetiştirdiğiniz şartlar altında alkolün bulunmadığı bir ortamda tatillerini geçirebilir, aile boyu gönül rahatlığı içinde huzurlu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Yazlık en güzel beldelerde ve pek çok kaplıca-ılıca yöresinde alkolsüz oteller konseptinde otellere ulaşabilirsiniz. İslamiotel.com sitesindeki oteller de alkolsüz otel kapsamında sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Sadece İslami otellerde değil bunun dışında alkolün zararlı ve yıkıcı etkisinden uzak durup, doğal bir tatil geçirmek isteyenlere de bu hizmeti veren pek çok otel bulunmaktadır. Bu oteller her kesimden konuklara hitap ediyor. Otelde karşılanmanızdan, konaklama ve hizmetlerden yararlanmaya kadar alkolsüz otelde geçireceğiniz her dakikada gelenek ve göreneklere bağlı Türk misafirperverliğini yaşayabileceksiniz. Kendi evinizin rahatlığını ve evinizde uyguladığınız dini çizginizi de bu konseptteki otellerde bulabileceksiniz.

Ailece geçirilecek tatillerde özellikle tercih edilen alkolün bulunmadığı bu otellere, toplumun her kesiminden artan bir ilgi gösterilmektedir. Bu gösterilen teveccühe binaen sayıları gün geçtikçe artan alkolsüz oteller büyük bir talebi karşılamaktadır. Hizmet kalitesi ve sosyal donatılarıyla birçok belli başlı otelin de önüne geçen bu konseptteki oteller, Türkiye’nin pek çok tatil yöresine dağılmış durumda. Muhafazakar şartlarda tatil yapıp, otelin havuzundan ve plajından yararlanmak isteyenlerin artık rahat ve özgürce tatilini geçirebileceği birçok alternatif otel seçeneği sizlere sunuluyor.

İslamiotel.com adresinden de ulaşabileceğiniz İslami alkolsüz oteller; en çok sevilen ve yazın yerli yabancı turist tarafından doğasının ve plajlarının güzelliği nedeniyle tercih edilen Marmaris, Bodrum Alanya, Side, Kuşadası, Altınoluk, Antalya gibi pek çok yazlık beldede bulunmaktadır.

Sizlere sunduğu hizmetin kalitesiyle helal sertifikasına hak kazanan alternatif İslami oteller, dini hassasiyetlerinize cevap verecek tüm yeterliliğe sahip. Bünyesinde zorunlu olarak bulunan mescit ya da cami eklentileriyle tatil boyunca ibadetlerinizden taviz vermeden; dinlenebilir, eğlenebilir ve ailece gönül rahatlığı içinde tatilinizi geçirebilirsiniz.

Arma WEB Agency - SEO & Web Tasarım Hizmetleri